Industri Energi sine nettsider

Vi ønsker innspill fra våre medlemmer

Årsmøtet til Industri Energi Odfjell gjorde i vår vedtak om å utrede nye medlemsfordeler for klubbens medlemmer, ett av forslagene var å kjøpe fast eiendom i form av hytte eller leilighet i attraktivt område.

Ett av forslagene var leilighet på Voss, enten Myrkdalen eller Bavallen med den argumentasjon at dette er attraktivt område og har aktiviteter året rundt, alt fra Vossajazz til Ekstremsportuke og ikke minst vintersportaktiviteter for hele familien.

Forslaget skal utredes frem til neste årsmøte som da vil fatte en beslutning.

Men for å utrede noe ønsker vi innspill fra våres medlemmer og vi oppfordrer dere til å tenke på beliggenhet av en leilighet eller hytte. Det kan like godt være i Syden som i Norge, det vi er opptatt av er at flest mulig skal kunne nyte godt av denne medlemsfordelen som medlem i Industri Energi Odfjell

Vi tar fortløpende i mot innspill, dette kan sendes på IndustriEnergi@odfjelldrilling.com

Forslag vil bli fortløpende behandlet på styremøter frem til neste årsmøte hvor endelig beslutning vil bli foretatt.

Mvh

Harald Hereid

Leder Industri Energi Odfjell